• Ново
Google Пиксели 3 - Фабрика Отклучен, Розова, 64GB (Продолжува)

Google Пиксели 3 - Фабрика Отклучен, Розова, 64GB (Продолжува)

DEN 2424.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.ФЛОПИ-LTE : Bands⁷ 1*/2*/3*/4*/5/7*/8/12/13/17/18/19/20/25*/ 26/28/29/32/66*/71 TD-LTE : Бендови 38*/39/40/41*/42/46. GSM+CDMA отклучен. 5.5 инчен Дисплеј, Кученце 845, 4 GB Ram меморија. 2915 m AH батерија + Qi безжично полнење. 12.2 MP dual-пиксели.Андроид 9 Пита.Андроид 9 Пита.

Особините

Купувачите избираат и

AWSAD Безбедност Пребивање Бела Најлон Јаже Нето Децата Скалите Анти-Падот на Нето Трајни Заштитна Ограда Декорација

Тоа е добар партнер да го заштитите вашето дете е safety Product Име : Безбедност за Заштита на Net Protective мрежа ма

DEN 1346.40