• Ново
POC, од Суштинско значење Патот VPDs Лигавче Шорцеви

POC, од Суштинско значење Патот VPDs Лигавче Шорцеви

DEN 3598.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Лигавче шорцеви кои се карактеризираат со VPDS Мулти D подлога, оваа година се ажурира за да се карактеристика нов, помек и се повеќе отворени пена за зголемување на пропустливост на воздух и breathability.Кој дише ткаенина со компресија се чувствуваат и со намалување на трката профил за удобност на долго возење.Нога gripper мерки 10cm широк и карактеристики на силиконски печати на внатрешниот за да се обезбеди bibs остане безбедно во место и на секое возење.Исклучително elasticated и споеви-слободен подвезици, и со дише решетката ткаенина на горниот дел од телото.Целосно flatlock шевовите подобрување на удобност.Широк нога grippers, раса профил и екстремно флексибилен, споеви-слободен подвезици, во комбинација со ажурирани Мулти D рампа дека има нова пена за зголемена пропустливост на воздух, Суштинските Патот VPDS Лигавче Шорцеви се за секој возење.

Особините

Купувачите избираат и