• Ново
Небото Зелени Лисја Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на Вежбање Јога и Пилатес (72 x 24 x 6mm)

Небото Зелени Лисја Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за

DEN 1271.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Мат Димензии】72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.TPE материјал е 100% не-токсични и безбедно да се користи.За најдобри резултати unroll и воздухот од вашиот мат за 2-3 дена пред да го користите.Совршен за пилатес, вежби часови, салата, туширање, кампување, патување, плажа, и многу повеќе!.【Еко-Пријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густина и висока еластичност.Фантастични еколошки Јога Мат!Мека текстура површина, Голема удобност, овозможува амортизирање за вашето тело, кога лежи долу на нашите мат ќе се чувствуваат мекост која ќе направи да се чувствувате опуштено.Како резултат на тоа, тоа е разноврсна и се многу издржливи, јога мат е одличен избор за секој вид на пракса, и ако издржливост е проблем, секогаш може да се рециклира на тоа, бидејќи тоа е толку неутрален на животната средина. 【Мулти Цел】Ова Е голема отворен и затворен МАТ, би било идеално да се користи како кат тепих во вашата спална соба или за вашето домашно милениче да се опуштите и да се игра за тоа.Покрај тоа што можат да се одморат по вежбање.Не ЕВА, без ПВЦ, не токсичност, нема штетни хемикалии.6 см дебелина, доаѓа во различни бои.Оваа јога е направен од Еко-свесни состојки.

Особините

Купувачите избираат и

Unicey Гроздобер Пиратски Наутички Мапата Компас Телескоп Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1007.76

Една Мечка Јога Мат Убава Сирена Искра Пурпурна Риба Скали Фитнес Мат Еко-Пријателски Не се Лизга Преносни Свитлива

Забелешка Ве Молиме 1.Кликнете на Додади во Кошничка сега!!Вие нема да бидете разочарани.Особено кога па�

DEN 1550.40

Една Мечка Јога Мат Убава Американски Индијански Племенски Етнички Мотиви Геометриски Фитнес Мат Еко-Пријателски

Големина : големината на овој јога мат е 70.8 X26 инчен и дебелина од 1 mm.Тоа може да биде лесно укината и може

DEN 839.76