• Ново
100 Пак Шарени Поединечно Завиткани за Еднократна употреба Деца се Соочуваат со Маски, 3-Ply Не-плетени Лице Маски за Момчиња и Девојчиња

100 Пак Шарени Поединечно Завиткани за Еднократна употреба Деца се Соочуваат со Маски, 3-Ply Не-плетени Лице

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

100 Пакет Поединечно Завиткани Tyed Деца се Соочуваат со Маски : 100 x pack 1 кутија, нормално деца големина, унисекс. 3 заштитни Слоеви : за Еднократна употреба маски се направени од 3 ply висок квалитет, безбедност стандард не-плетени ткаенини,3 ply лицето маска може да и заштита на здравјето на респираторниот систем и заштита на вашиот дишење.Удобно & Дише : Високо еластична уво циклуси и прилагодливи носот клип гарантира удобно се вклопуваат и не вирус ушите.Лесен за употреба, покрива устата, носот и брадата.Создава Цврста Печат & Запира Очила од Fogging.Одлична заштита за секојдневна употреба : како што се случува на работа, училиште и самопослуга, итн.Ти чува од прав, полен, надразнување гас, капки, чад, автомобилот издувни гасови, итн.Ве молиме Имајте во предвид : Носат сини слој нанадвор и белиот слој кон внатре, тоа се препорачува да го промените нова маска на секои 4 часа.

Особините

Купувачите избираат и

NTBED Афроамериканец Кул Девојка Утешителот Поставува Кралицата Виолетова, Црна Жена Микрофибер Галакси Постелнина

【Материјал】100% Бранеа Микрофибер материјал,донесе мека и пријатна се чувствуваат до вашиот кревет .За �

DEN 908.88

AWSAD Безбедност Пребивање Бела Најлон Јаже Нето Децата Скалите Анти-Падот на Нето Трајни Заштитна Ограда Декорација

Тоа е добар партнер да го заштитите вашето дете е safety Product Име : Безбедност за Заштита на Net Protective мрежа ма

DEN 1346.40