• Ново
Накит, Кутии Организатор Случаи Накит Кутија Дрвени Приказ Двоен Слој Einstellbar со Заклучување на Преносни Сомот Разноврсна Складирање Кутија за Накит GCSQF0107

Накит, Кутии Организатор Случаи Накит Кутија Дрвени Приказ Двоен Слој Einstellbar со Заклучување на Преносни

DEN 2162.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

* Со отстранлив оддел за лесен пристап. * Одржување : не се изложуваат на сонце, се стави во вентилирани место за да се избегне влага!. * Разумно распоред : внатрешна шема на накит кутија, мали внатре место некои расфрлани накит. * Заоблени агли се мазни : секој агол на накит кутија е донесена внимателно полиран, мазна и не повреда на раката. * Фотографиран во накит пукање, не припаѓаат на овој производ, не е за продажба, ве молиме да се разбере!.Бренд : GCSQFProduct Име : Накит Box Material : wood Applicable прилики : подароци, надоместоци на вработените, празник подароци, патувања комеморациите.Употреба : модата, удобноста, подароци, завршувајќи складирање, собирање, прикажување, декорација.детали : 1, продавница за приврзоци, обетки, нараквици, и слично.за да се спречи загуба.2, flocked ткаенина надеж : нежен допир, подобра заштита на накит.3, мулти-grid дизајн, може да се смести во белегзии, прстени, обетки и така натаму.Answer : ___________________________ Note : ★ опис на Сликата : Овој производ се користи во физичка форма за светлина, агол, екранот, и др.Таму ќе биде малку боја разлики, ве молиме да се разбере.★ Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Најдобри желби!.

Особините

Купувачите избираат и

Накит Кутија 24 Мрежи Црна Роза Црвено Кадифе Накит Кутија Прстени, Обетки Ѓердани Шминка Носителот Случај Организатор

【Простор за заштеда на енергија накит организатор кутија】Со Нашите прстен кутија Сите ваши jewelries ќе би

DEN 1075.92

JJHDM Накит Кутија чисто Стакло Накит Кутија Сомот Фах Накит Случај со Капак Висок Капацитет Накит Екранот Прашина-Доказ

Капакот на кутија за накит е направен од транспарентно стакло,лесно за чување / преземат.Сребро сива фла

DEN 359.76

QIAOLI Накит Кутија во Дрвена Кутија за Накит Накит Организатор, 3 Слој Накит Екранот Накит Носителот со Заклучување

➤ Благодарение на рачни мерења на локации, може да има некои грешки, ве молиме овозможи 35cm разлика, ви бл

DEN 6863.04

Накит Кутија 24 Мрежи Црна Роза Црвено Кадифе Накит Кутија Прстени, Обетки Ѓердани Шминка Носителот Случај Организатор

【Простор за заштеда на енергија накит организатор кутија】Со Нашите прстен кутија Сите ваши jewelries ќе би

DEN 1118.40

YFQHDD Ротирачки Обетки, Обетки, Обетки, Накит Складирање Кутија Носители, Пакување Додатоци, Уво Клипови, Мулти-Слој

Може да се наведнуваат и истегнување : одвиваат слободно.На цилиндрична форма е отворена и може да се ро�

DEN 1716.00