• Ново
XUXUWA High-Definition, 10X Риболов Телескоп HD Ноќ Визија лупа, Види Лебдат Риболов Посебна лупа

XUXUWA High-Definition, 10X Риболов Телескоп HD Ноќ Визија лупа, Види Лебдат Риболов Посебна лупа

DEN 818.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

High-Definition Видео, Посебен За Гледање И Облечен, Удобен И Удобно За Риболов Ентузијасти, Иако Структурата Е Едноставна, Но, Исто Така, Јасен И Лесен За Употреба.Компактен, Лесен, Лесен, Безбеден, Со Оптичко Стакло Леќа, Висока Светлина, Јасна Слика, Се Елиминира Отсјај.Лесен Дизајн : Телото Е Направен Од Лесен Материјал, Пренослива И Може Да Се Носи За Долго Време.Прилагодливи Фокусна Должина : Прилагодување На Knob Според Растојанието На Лебдат.Удобно Да Се Носат : Одговара На Лицето, Ги Прошируваат Рамка, Носат Без Притисок.Добредојдовте на покровители, ве молиме да бидат сигурни да се избере производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Риболов Телескоп : High-Definition Видео, Удобен За Носење, Интелигентни Набљудување, High-End Quality Product Материјал : ABS, Стакло Оптичка Леќа, Уникатна Форма.Висок Квалитет И Обезбедување на Квалитет Magnifier Magnification : 3-6 X, Бинокуларна Зумирање Зумирате, Можете Да ги Видите Постоечкиот Плови Во Далечината, да се Види На Концерт, Видете На Scenery Soft Гума : Рамката Се Обесени Во Уво за Да Додадете Мека Гума Ракав За Заштита На Уво, Удобен За Носење И Заштита На Леќите на Телото.Висок Квалитет На Оптичка Леќа.Јасно И Широка Визија Е Удобно.

Особините

Купувачите избираат и

NTBED Афроамериканец Кул Девојка Утешителот Поставува Кралицата Виолетова, Црна Жена Микрофибер Галакси Постелнина

【Материјал】100% Бранеа Микрофибер материјал,донесе мека и пријатна се чувствуваат до вашиот кревет .За �

DEN 908.88