• Ново
Астро паметен Телефон Стојат Сребро Таблета Стојат Поддржува 4.5 до 13 инчи Мобилни Стојат паметен Телефон Носителот паметен Телефон Висина / Агол Прилагодливи Витк?

Астро паметен Телефон Стојат Сребро Таблета Стојат Поддржува 4.5 до 13 инчи Мобилни Стојат паметен Телефон Носителот

DEN 820.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Спецификација на производот : Големина (W x D x H) : Прибл. 3.0 x 5.5 x 0.6 - 5.3 инчи (7.55 x 14 x 1,5 см); Тежина : Околу. 6.3 оз (184 g); Капацитет : Прибл. 3.3 lbs (1.5 kg); Компатибилен Големина : Прибл. 4.5 - 13 инчи; Боја : Сребро, Материјал : Алуминиум, Силикони 【Широк спектар на важечките големини】Погоден за паметни телефони и таблети од околу 4.5 до 13 инчи Прилагодлива Висина и Агол : висина и агол на база може да се прилагоди steplessly според вашите желби и методи на Полнење : Можете да го полните вашиот паметен телефон, дури и при користење на штандот, и можете да го користите за долги периоди на време гледање на видеа или читање Свитлива и Преносни : Тоа може да се здипли во мали димензии, така можете да го носите со вас во движење или при патување.Укината Големина : Прибл. 5.8 x 3.3 x 0,8 инчи (14.7 x 8.5 x 2.

Особините

Купувачите избираат и

Копар со Тоа Количка за Мобилен Телефон Стојат Таблет Прилагодлив Држач Планината за Дома Offce Десктоп Розова-Стил

Ве молиме да бидат сигурни да се купи.Оваа десктоп телефон носител е прилагодлив, може да се прилагоди н�

DEN 479.76

Црна Кокошка Животински Претстави Природни Плоштадот Мобилен Телефон Ѕвони Стојат Носителот Заградата Универзална

Големина : Големина : 3 X 6cm; големина на Слика : 2.8 X 2.8 cm.Класификација : телефон држачот.Функција : Удобно,бе

DEN 1704.00

Најдобрите светски Соученик Дипломирање Сезона Плоштадот Мобилен Телефон Ѕвони Стојат Носителот Заградата Универзална

Големина : Големина : 3 X 6cm; големина на Слика : 2.8 X 2.8 cm.Класификација : телефон држачот.Функција : Удобно,бе

DEN 813.60