• Ново
Suzo Happ Префрлување Напојување 130W УЛ, CUL, CE

Suzo Happ Префрлување Напојување 130W УЛ, CUL, CE

DEN 455.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

УЛ, CUL и CE признати. 130 w на моќ.ќе прифати широка #8 терминал.Dual AC влез 115vac/230vac. +5v 15 A, +12v 4А -, - 5v 1 A.Префрлување Напојување 130 W УЛ, CUL, CE+5v 15 A, +12v 4А -, - 5v 1 AUL, CUL и CE признати. 130 w на моќ.Ќе прифати широка #8 терминал.Dual AC влез 115vac/230vac, избор со switch.Екструдиран алуминиум случај може да биде поставена вертикално, хоризонтално или против ѕид.Hi-тенџере тестирани.Вграден-во EMI филтер.Вклучување/Исклучување на LED индикатор.Заштита од преоптоварување.Сребро случај. 1 година гаранција.

Особините

Купувачите избираат и

AWSAD Безбедност Пребивање Бела Најлон Јаже Нето Децата Скалите Анти-Падот на Нето Трајни Заштитна Ограда Декорација

Тоа е добар партнер да го заштитите вашето дете е safety Product Име : Безбедност за Заштита на Net Protective мрежа ма

DEN 1346.40