• Ново
Futchoy Брашно и Жита Сад, Ориз Фармацевт, Креативни Стакло Храна Storge Сад за Кујна Организација и Провизии Продавница, Херметички Капак и Дрвени Стојат Стакло+Бамбус д?

Futchoy Брашно и Жита Сад, Ориз Фармацевт, Креативни Стакло Храна Storge Сад за Кујна Организација и Провизии

DEN 2615.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ориз или зрна може да се контролира со рачен вентил, и штекерот е лесно да се затвори.5 LSize : 5 L - Калибар : 20cm, Hight : 35cm(со стенд); 7.5 L - Калибар : 20cm, Hight : 45см(со стенд)Материјал : Стакло+Бамбус wood Function : запечатени/свежо-одржување/влага-доказ/прашина-доказ.Дизајн : 1. Совршен за кујна складирање или како housewarming подарок за пријатели.

Особините

Купувачите избираат и