• Ново
Нова Рамнотежа на Жените Свежи Пена Темпо V1 Работи за Чевли

Нова Рамнотежа на Жените Свежи Пена Темпо V1 Работи за Чевли

DEN 932.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лесни се Чувствуваат : Дизајнирани за да ве мотивира да им помогнам на минатото вашиот личен најдобар, овие Свежи Пена трчање имаат лесни се вклопуваат и се чувствуваат да ви помогне да се чувствувате брза на нозе.Овие cushioned трчање имаат синтетички инженерните мрежа горниот дел со вез за да се обезбеди лесна, мека и сигурно одговара дека, исто така, обезбедува стратешка поддршка од пета до forefoot за траен удобност што ви помага да останете фокусирани на вашите перформанси.Гумен ѓон.Податоци-Управувано Дизајн : Овие работи чевли се направени од комбинирање податоци-управувано истражување со префинет естетика да се создаде современ горниот дека испорачува кога станува збор за двете перформанси и стил.Нуди Стратешки Поддршка : Е конструиран мрежа горниот направена со вез дава овие перформанси трчање на сит, custom-како се вклопуваат, а исто така се нудат стратешки поддршка од пета до forefoot.Оваа работи чевли работи кратко, па ние ви препорачуваме да нарачате половина големина на поголем за да се обезбеди удобно се вклопуваат.Модернизирани Midsole Технологија : Дел од Свежо Пена X колекција, оваа чевли користи најновите достигнувања во податоци-да-дизајн да дава прецизни plushness underfoot, каде точно ви треба.Управувано од страна на естетика, колку податоци, овие лесни трчање спорт на елегантни, ниска профил силуета која ви помага да се чувствувате светлина на нозете и го подига вашиот тренингот изглед со современа, стилски заврши.

Особините

Купувачите избираат и