• Ново
За да се префрлате Прекинувачи KEDU HY29E 4-Pin НА Исклучување на Електричен Прекинувач за DIY Проекти

За да се префрлате Прекинувачи KEDU HY29E 4-Pin НА Исклучување на Електричен Прекинувач за DIY Проекти

DEN 672.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1. Крај : 4-Игли, 6.3 Табот. 2. Напон : 18 R(15) A/125 V, 18(12)А/250 V, 20/15 A, 125/277 V. 3. Работата стил : НА OFF. 4. Примена : светилки, Приколка Реставрации, DIY. 5. Пакување : 1 парче одржување toggle switch.Големина : 31 X17 X61 MM.

Особините

Купувачите избираат и

AWSAD Безбедност Пребивање Бела Најлон Јаже Нето Децата Скалите Анти-Падот на Нето Трајни Заштитна Ограда Декорација

Тоа е добар партнер да го заштитите вашето дете е safety Product Име : Безбедност за Заштита на Net Protective мрежа ма

DEN 1346.40