• Ново
Совршен Прашина Маска, Црна Винил Покритие за Canon Pixma TR4522 Безжична инк-џет Печатач, Анти-Статички и Водоотпорен Покритие, Димензии 17.2W x 11.7D x 7.5H страна На Совршен Праш?

Совршен Прашина Маска, Црна Винил Покритие за Canon Pixma TR4522 Безжична инк-џет Печатач, Анти-Статички и Водоотпорен

DEN 503.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Совршен Прашина Опфаќа ДОО е компанија која се специјализира во донесувањето на многу висок квалитет ги опфаќа за било кој тип на принтери, климатизација единица системи, телевизии, скари на гас и многу повеќе.Ние гарантираме за нашите производи 100% .Совршен Прашина Маска, не бојата, тоа е направен од многу висок квалитет водоотпорен ВИНИЛ материјал.Совршен Прашина Маска, е Двојно Stitched, Анти-Статички, СИЛНА и Тешки капак.Совршен Прашина Маска, е совршен производ за заштита на вашиот печатач против прашина, spills, гребнатини, вода и други загадувачи.Совршен Прашина Маска, Црна ВИНИЛ Покритие за Canon Pixma TR4522 Безжична инк-џет Печатач, Анти-Статички и Водоотпорен Покритие, Димензии 17.2"W x 11.7"D x 7.5"H страна На Совршен Прашина Маска ДОО.

Особините

Купувачите избираат и