• Ново
MAGGIFT Надградба Виси Соларни Светилки Градина Декорација, 37.8 Инчен Двојна Употреба Пастир Кука Светла со 2 Пастир Куки Отворено Дворот Пред Тремот Оркестарот Соларн

MAGGIFT Надградба Виси Соларни Светилки Градина Декорација, 37.8 Инчен Двојна Употреба Пастир Кука Светла со

DEN 599.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Светлината ќе дојде на автоматски во текот на ноќта, и да го исклучите светлината на зората.Водоотпорен IP44 соларен панел е погоден за употреба на отворено, без грижи за дожд, снег, мраз, или лапавица.За ваша погодност, ние им обезбедуваме на акумулатори.Тие може да се користи на целата година.Тие автоматски да го светлото вклучено во мрак и исклучување на зората, заштедува енергија.

Особините

Material:
Plastic, Metal

Купувачите избираат и