• Ново
Делта Nura Бранеа Никел 1-се Справи со 4-во Centerset Бања Потоне Тапа

Делта Nura Бранеа Никел 1-се Справи со 4-во Centerset Бања Потоне Тапа

DEN 456.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Делта чешми со ДИЈАМАНТ Печат Технологија се врши како нова за живот со патентиран дизајн со што се намалува течење поени, е помалку кавга да се инсталира и трае двапати онолку долго колку што индустриски стандард.Можете да ги инсталирате со доверба, знаејќи дека Делта чешми се поддржани од страна на нашиот Живот Ограничена Гаранција.Делта Water Sense етикетирани чешми, тушеви и тоалети користат најмалку 20% помалку вода од индустријата стандардот—заштеда на пари без да го загрози ефикасноста.Индустриски стандард е врз основа на ASME A112.18.1 на 500,000 циклуси.Нерѓосувачки заврши бања тапа од Nura колекција 4-во centerset за лесна инсталација.Една рачка на менувачот овозможува удобен една рака употреба.Исцедете вклучени за да се заврши изглед.Ги исполнува Water Sense критериуми за да се зачува вода без да се жртвува перформанси.Цел живот тапа, а заврши гаранција ви дава мир на умот.

Особините

Купувачите избираат и