• Ново
Плетенка Моќ Лента со USB, NTONPOWER Mountable Рамен Plug Продолжување Кабелот со 3 Широко Распоредени Места, 2 USB Полнач, 10FT Кабелот за Напојување, Компактен Ноќната Станица за П?

Плетенка Моќ Лента со USB, NTONPOWER Mountable Рамен Plug Продолжување Кабелот со 3 Широко Распоредени Места,

DEN 911.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

4 макс полнење струја во еден полнач на време, ќе го полните вашиот мобилен телефон, iphone, ipad, таблет, поттикне, светилка БЕЗ различни конвертори, зачувајте го вашиот простор и да се направи вашиот десктоп и ноќната организирани.Компактен и лесен дизајн не заземаат многу простор во кеса или тежат на вас долу, го прави идеален за патување и бизнис патување.

Особините

Купувачите избираат и