• Ново
blbm Маг Безбедно Случај Ултра Магнетни со Потпирач Паричникот Наменета за iPhone 13 6.1, Компатибилен со Сите MagSafe Додатоци, Кожа Телефон Заштитен со Отстранлив Картичкат

blbm Маг Безбедно Случај Ултра Магнетни со Потпирач Паричникот Наменета за iPhone 13 6.1, Компатибилен со Сите

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Компатибилен со Mag Safe – blbm кожа случај е компатибилен со Маг Безбедно Полнач, како и Чи безжични полнење додатоци. [Ултра силни Магнети] blbm телефон случај и паричникот вграден во 38 плус 2 моќен вшмукување магнети за да се обезбеди силни магнетни адсорпција без сигнал пречки; држачот На картичката може да работи добро со blbm случај, нема потреба да се грижите за капење. [Мулти-Функција] држачот На картичката може да биде потпирачот така што ќе можат да уживаат во филмови или работа со избирање на вертикален, хоризонтален или варијабилна режими на волја; 4 картичка слотови, така што вашиот ID картички ,кредитни картички, транспорт картички, па дури и некои пари може да се интегрира во паричникот; На монтажни дизајн ви дава повеќе избори, со или без поклопец.Мека велур материјал во внатрешноста на телефонот случај.[Наменета за i Phone 13] Само Компатибилни со Apple i Phone 13, 6.1 инчи; Не одговара за други модели на телефони; ве Молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред ставање на ред.1-инчен екран со големина.Компатибилност – blbm случај е САМО компатибилни со i Phone 13, со 6.На монтажни дизајн ви дава повеќе избори, со или без поклопец.Сите Околу Заштитна Рамка – blbm телефон случај е дизајниран со целосна покриеност кожа.Не само што се заштитува вашиот телефон подобро и повеќе домот.

Особините

Купувачите избираат и