• Ново
XTRONS 10.25 Инчен IPS Екранот на Допир Автомобил Стерео Андроид 10.0 Octa Core 4GB RAM меморија 64GB ROM GPS Navigator Поддржува Андроид Авто WiFi DVR TPMS за BMW 1 Series E81 E82 E87 E88 Без Оригинални Екрано

XTRONS 10.25 Инчен IPS Екранот на Допир Автомобил Стерео Андроид 10.0 Octa Core 4GB RAM меморија 64GB ROM GPS

DEN 12957.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Применливи Модели & Years For BMW 1 Series E81/E82/E87/E88 (2006 - 2012)Карактеристики : ※1280*480 со 10.3 и погоре.DIY RETROFIT КОМПЛЕТ ВКЛУЧЕНИ – обезбедува безбеден и традиционалниот начин да комуницирате со вашата надгради систем исто како и оригиналот не.Контролорот е предвидено во П серија пак ќе им даде на вашиот автомобил нов закуп на живот со едноставен usb конекција.※IPS Панел, 178°Гледање Angle Enjoy гледате на големиот екран стерео без око умор или непријатност од секој агол.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори ПОБРЗО и да се обезбеди вашите права и интереси на сите времиња.※Вградениот Безжичен Автомобил Авто Игра и Жичен Андроид Auto Compatible i Phone 5 и понови модели со i OS 8 и погоре, Андроид телефони со Андроид 4.Моќ извира покриени од еден ден.0, го прави вашиот секој допрете го е поделен.вашиот Harman Kardon.※Стакло + Стакло Screen Allows со допир да биде многу чувствителни додека постигнување на scratchproof.ДВОЕН СИСТЕМ, СОВРШЕН INTERGRATION - Исклучиво наменета за BMW Серија 1.Тоа ќе ви донесе неверојатно интуитивен начин за да пристапите GPS, повици, музика, Google Асистент, Siri од мобилните телефони додека на патот за вистински поврзан искуство.) иако постои SIM слот внатрешноста на единицата.0 Овозможува безжичната конекција за мобилен телефон за hands-free комуникација, аудио стриминг, музика стриминг.※Поддржува 2К Video Supports играње 2К формат на видео.

Особините

Купувачите избираат и

Количка за дете што се склопува Велосипед со Притисни Справи со Заштитна Ограда Момче Девојка Затворен и Отворен

♥[2 во 1] : 2 во 1 е погодна за 136 години бебе, можете да го користите за долго време како вашето дете расте ♥[

DEN 7067.04