• Ново
RepairPartsPlus за iPhone SE година Екран Замена LCD Digitizer Премија за Полнење (1 Генералот 4.0, A1662 | A1723 | A1724) + Мали Делови и Лесно Поправка Инструкции - Бела

RepairPartsPlus за iPhone SE година Екран Замена LCD Digitizer Премија за Полнење (1 Генералот 4.0, A1662

DEN 671.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

[ВИСОК КВАЛИТЕТ] : Комплет содржи висок квалитет, бренд нова фабрика тестирани LCD и digitizer пред насобраните со пре-инсталиран мали делови за полесен за инсталација.Замени скршен екран со премиум, нова LCD Екран и Digitizer Премиум Поправка Комплет од Repair Parts Plus.Да се направи поправка дури и полесно и стрес-слободен, мали делови се веќе пре-инсталиран.Имаме вклучени сé за да бидете сигурни дека ќе имаат успешен поправка!Дајте му на вашиот телефон нов живот!Кршење на вашиот i Phone SE екран е сигурен да го уништи вашиот ден.Ние сме посветени на обезбедување на вашето задоволство. [УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ ГАРАНЦИЈА] : Ние стоиме зад нашите производи, нашите пријателски обучени кадри за поддршка е тука да одговори на сите прашања.[ЗАБЕЛЕШКА] : го Користите овој комплет за поправка на дефект, испукана, рбет и погрешната lcd екрани на допир.

Особините

Купувачите избираат и