• Ново
Dopey K321-0 Смета Крстот Бод КОМПЛЕТ#3. Конци, Игли, Ткаенини, Везови Обрачот и Печатени Боја Шема Внатре. Вез Шема

Dopey K321-0 Смета Крстот Бод КОМПЛЕТ3. Конци, Игли, Ткаенини, Везови Обрачот и Печатени Боја Шема Внатре.

DEN 720.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Смета Крстот Бод Модел КОМПЛЕТ #3. Ги вклучува сите Предмети да ја заврши работата.Големина на 16 смета AIDA : 19.84 x 20.00 cm 7.81 x 7.87 инчи 125 x 126 бода.КОМПЛЕТОТ содржи : 1x Везови обрачот, 1x 16 Смета AIDA ткаенина во Бело, Поставување на Теми, 3x Игли, 1x Игла threader, 1x Везови clippers во Црна Боја смета печатени обрасци на А3 формат на хартија.Боја Печатени Обрасци : 1. Црна и Бела симболи; 2. Боја симболи; 3. Боја блокови; 4. Боја блокови со симболи.Dopey K321 Смета Крстот Бод Модел КОМПЛЕТ.Големина на 16 смета AIDA 7.81 x 7.87 во (125 x 126 бода).Бои : 24. КОМПЛЕТОТ содржи : 1x Везови обрачот, 1x 16 Смета AIDA ткаенина во Бело, Поставување на Теми, 3x Игли, 1x Игла threader, 1x Везови clippers во Црна и Боја на печатени обрасци на А3 формат на хартија : 1. Црна и бела симболи; 2. Боја симболи; 3. Боја блокови; 4. Боја блокови и симболи).Да заврши на моделот треба да се купи ништо повеќе.

Особините

Купувачите избираат и