• Ново
Pyruvic Киселина, Натриум Сол, [Натриум Pyruvate], 500 Грама

Pyruvic Киселина, Натриум Сол, [Натриум Pyruvate], 500 Грама

DEN 671.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрога.Хемиска Формула : C3 H3 Na O3. CAS Број : 113-24-6. Молекуларна Тежина : 110.04. Вообичаено Име : Натриум Pyruvate.Супстанција Име : Натриум Pyruvate CAS Број : 113-24-6 Молекуларна Формула : C3 H3 Na O3 Молекуларна Тежина : 110.04.

Особините

Купувачите избираат и