• Ново
Рачно Насликани Lotus Розова Шема Кожа Ранец Bookbag Колеџ Училиште Bookbag Викенд Патување Daypack

Рачно Насликани Lotus Розова Шема Кожа Ранец Bookbag Колеџ Училиште Bookbag Викенд Патување Daypack

DEN 1223.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

5"(L) x 5"(W) x 12.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. -Во прво време не може да биде природен мирис, но по неколку дена од сушењето, мирисот ќе исчезне.Таа има две прилагодливи рамо ремени и рачка на врвот за лесно носење.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Научни и разумни прегради се организирани простор за складирање, доволно за мобилни телефони, паричници, очила, чадори, козметика и други дневни потреби, со многу простор за останатите.Печати на враќање превозот етикета.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Структура : 1 главни џеб , 1 патент џеб , 2 лизга џебови, 1 патент џеб во задниот дел на ранец.5"/27cm; Ширина 5"/13cm; Висина 12. - Ако имате било какви други прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.5"(H)/27 x 13 x 32 см.Можете да го носат на училиште, на работа, референци, патува, и датира.Големина : 10. -Дозволете мало мерење на отстапување за податоци.Забелешки : - Кога се обоени со нечистотија, користете мека сунѓерот четка натопена во сапуница вода, избришете нежно во кул место и сува.Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуги на клиентите е можно. - Кога не се користи за долго време, ве молиме ставете го во кеса и чувајте го на ладно и суво место.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Модерен и неформални микрофибер кожа ранец, погоден за секојдневна употреба, исто така погоден за повремени патување, на шопинг, на училиште, добар избор за подароци.

Особините

Купувачите избираат и