• Ново
Кул Скелет Череп Пиратите Мода Торба Rucksack СТП Кожа Жени, Девојки Дами Ранец Патна Торба

Кул Скелет Череп Пиратите Мода Торба Rucksack СТП Кожа Жени, Девојки Дами Ранец Патна Торба

DEN 1223.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

-Торба боја може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја settings.Повод : Ова е една убава и модерно дизајнирани ранец, кои можат да носат сите ваши мали дневни essentials.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. - Ако имате било какви други прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Магнетни отворање и затворање, горниот капак има силна адсорпција сила, двојно заклучување ремени, посигурни.5"(H)/27 x 13 x 32 см.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Тежина : 0.Материјал : СТП кожа Обвивка материјал : Полиестер Тип : Ранец Пол : девојка / жена Димензии : Должина 10.Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуги на клиентите е можно.5"/32cm Структура : 1 * главната преграда; 1 * патент скриена преграда; 2 * отворете торбичка; 1 * назад патент џеб. - Кога не се користи за долго време, ве молиме ставете го во кеса и чувајте го на ладно и суво место.Печати на враќање превозот етикета.Материјал : Ранец направен од висок квалитет на мека синтетички кожа и полиестер обвивка, не е лесно да се деформирани и удобен за носење.Таа има две прилагодливи рамо ремени и рачка на врвот за лесно носење. -Во прво време не може да биде природен мирис, но по неколку дена од сушењето, мирисот ќе исчезне.Забелешки : - Кога се обоени со нечистотија, користете мека сунѓерот четка натопена во сапуница вода, избришете нежно во кул место и сува.

Особините

Купувачите избираат и