• Ново
(2-Pack) COMeap 6 Pin Женски PCIe 8 Pin Машки графичкиот процесор Адаптер Ракави Кабел 5.7-инчен(14.5 см)

(2-Pack) COMeap 6 Pin Женски PCIe 8 Pin Машки графичкиот процесор Адаптер Ракави Кабел 5.7-инчен(14.5 см)

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

5 cm) Конектори : 1x 6 pin PCIe женски, 1x 8 pin PCIe женски Мерач : 1007-18 AWG(стандард калај-слој бакарна жица) Вклучувајќи : 6 pin за да го PCIe 8 pin кабел*2 парчиња; самолепливи ленти*1pcs Забелешка : Овој кабел е само наменета за графичка картичка (GPU), не матична плоча или ПРОЦЕСОРОТ.7-инчен (14.

Особините

Купувачите избираат и

Количка за дете што се склопува Велосипед со Притисни Справи со Заштитна Ограда Момче Девојка Затворен и Отворен

♥[2 во 1] : 2 во 1 е погодна за 136 години бебе, можете да го користите за долго време како вашето дете расте ♥[

DEN 7067.04