• Ново
Рутер Малку Сет Алатки Машини За Дрво, Лепак Дрво Рутер Заклучување Митра Рутер Алатка Заеднички Рутер Малку Лепак Рутер Малку Фиока За Заклучување Заеднички Руте?

Рутер Малку Сет Алатки Машини За Дрво, Лепак Дрво Рутер Заклучување Митра Рутер Алатка Заеднички Рутер Малку

DEN 1397.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Кутија Секачи C2 Карбид Падна - Зголемување На Силата Рутер Битови За Дрво.Дрво Работни Алатки И Прибор Рутер Малку Парчиња Дрво Рутер Алатка.Рутер Рутер Малку Рутер Битови Поставите Дрво Рутер Битови.Овој Рутер Малку Дрво Алатка Дрво Рутери За Продажба.Рутер Малку Дрво Алатки Straigh Профил Рутер Bits 1/4 Месо Тело. 1 buc 1/4" месо тело 1-1/2" со Дијаметар од 45° за Заклучување Митра Заеднички. 1 buc 1/4" месо тело Реверзибилна Лепак Заеднички 1 buc 1/4" месо тело Фиока за Заклучување Заеднички Рутер Малку. 45° Заклучување Митра Заеднички Рутер Малку месо тело со Дијаметар од 1/4" Машина со Дијаметар 1-1/2" Намали Длабочината 0.682" Вкупна Должина 1-7/8" Реверзибилна Лепак Заеднички Рутер Малку месо тело со Дијаметар од 1/4" Машина со Дијаметар 1-1/4" Намали Длабочината на 1-1/4" Вкупна Должина од 2 до 5/8" Фиока за Заклучување Заеднички Рутер Малку месо тело со Дијаметар од 1/4" Машина со Дијаметар од 3/4" Намали Длабочината 1/2" Вкупна Должина 1-7/8" C2 Карбид Падна - Микро зрна одделение обезбедува зголемена сила и голема отпорност ве Молиме не притискајте премногу силна за да се спречат штети.

Особините

Купувачите избираат и