• Ново
YFQHDD 2 Слоеви Влажни и Суви Сортирани Отпадоци Отпадоци со Тркала Пластични Тоалет Ѓубре Може да Кујна Агол Recycle Bin Притиснете Отворање Складирање Кофа (Големина : 79203

YFQHDD 2 Слоеви Влажни и Суви Сортирани Отпадоци Отпадоци со Тркала Пластични Тоалет Ѓубре Може да Кујна Агол

DEN 20838.24

Износот
Во форма достапна за нарачката

1. 100% сосема нов и здрав материјал, безбедно да го користите дома. 2. 2 слоеви со средината посебен одбор, влажно и суво ѓубре подредени, исто така, се со понизок одделени кофа. 3. Голем капацитет за складирање способност, со 260 ротирачки тркала лесно подвижен. 4. Погоден за кујна и купатило агол отпад бин, за тесна празнина и простор за заштеда на енергија. 5. Силни и издржливи hight квалитетни PP материјал, вода - доказ и лесен за чистење.Опис на производот : Име : Ѓубре bin Material : Plastic Type : 45 L Големина : 36cm(14.2 Инчи) * 23cm( 9 Инчи) * 73cm(28.7 Инчи)Функција:1. 100% сосема нов и здрав материјал, безбедно да го користите дома.2. 2 слоеви со средината посебен одбор, влажно и суво ѓубре подредени, исто така, се со понизок одделени кофа.3. Голем капацитет за складирање способност, со 260 ротирачки тркала лесно подвижен .4. Погоден за кујна и купатило агол отпад бин, за тесна празнина и простор за заштеда на енергија .5. Силни и издржливи hight квалитетни PP материјал, вода - доказ и лесен за чистење .6. Ве молиме овозможи 1 - 2 cm на големината на разликите поради прирачник за мерење и дозволува мали боја разлики.Пакување се вклучени : Ѓубре * 1 Спална соба Бања Дневна Соба.

Особините

Купувачите избираат и

Отворено Ѓубре Лименки Кантите Отворено за Рециклирање на Отпадоци Тенок Екстра Високи Кат Стои Издржливи Метална

★ Нерѓосувачки челик е природно, со метален текстура и сопствени бои и логоа ★ Двојно одредување шема н

DEN 12322.32

6.74.1 инчен Мини Десктоп корпата за Ѓубре, Направени од Премиум PP Пластика, Отпечатоци-Отпорни, Лесни, Дамка-Доказ,

★ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : мали корпата за ѓубре со капакот е изработен од премиум PP пластика која �

DEN 1888.80