• Ново
AIAIⓇ Милениче гнездо Кинолошки Зима Golden Retriever Куче Кревет Отстранлив Медиум и Перат Големи Мало Куче миленичиња гнездо Материјали Зима Топло -605124cm

AIAIⓇ Милениче гнездо Кинолошки Зима Golden Retriever Куче Кревет Отстранлив Медиум и Перат Големи Мало Куче

DEN 1096.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мека кадифен faux,кул памук за лето.Топло, удобно и безбедно за домашни миленичиња.Куче кревет обезбедува најдобрите удобност, со висок квалитет и прекрасен дизајн за вашите четири нозе партнер.Појавата на куче кревет е безвременски и може да се инкорпорираат во било кој стил на мебел.Многу силен и отпорен на гребење, dimensionally стабилна, лесна за одржување, високо квалитетни брендирани производи.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат во рок од 24 часа.Миленичиња Куќа и Троседот,им Даде на Вашите Миленици Совршен Дом!со висок квалитет ткаенина која обезбеди безбедна и пријатна средина за вашите миленици.удобен миленичиња куќа & троседот Удобен,топла и пријатна тип на производ : Пет гнездо се Применуваат за : Општи Материјал : Оксфорд ткаенина + pp памук се Применуваат за : Општите Применливи големина : XS : 45*35*22 CM (5 kg пет) S : 60*51*24 CM (10 kg на домашни миленици) M : 75*62*25 CM (30 kg на домашни миленици) Количина : 1 Е собранието е потребно : Не се потребни Батерии : Нема.

Особините

Купувачите избираат и

Отворено Куче Кинолошки со Водоотпорен Покрив, Гајба за Кучиња, Домашни миленици Кафез, Отворено/Надвор од Куќата,

Оваа latch не можат да бидат лесно отворени од страна на животни, но не е погодно за човечка.Куче кинолошки

DEN 794.40