• Ново
JYDBRT Отворено Преносни Фенер, Фенерче, Инспекција Светилка, Фенер, Механичка Работилница Светилка, Рачни центарот на Вниманието (Боја : А, Големина : 13.522.5 см)

JYDBRT Отворено Преносни Фенер, Фенерче, Инспекција Светилка, Фенер, Механичка Работилница Светилка, Рачни центарот

DEN 14528.64

Износот
Во форма достапна за нарачката

Супер висока моќност, пренослива светилка.Извор на светлина е стабилна, долг живот и широк опсег.Долго траење на батеријата, тешко и анти-падот.Голем и лесен телото го прави лесен за носење.Често се погодни за кампување, планинарење, риболов, едрење, итен случај осветлување, отворено, спасување.Супер висока моќност, пренослива светилка.Извор на светлина е стабилна, долг живот и широк опсег.Долго траење на батеријата, тешко и анти-падот.Голем и лесен телото го прави лесен за носење.Често се погодни за кампување, планинарење, риболов, едрење, итен случај осветлување, отворено, спасување.Пакетот вклучува : 1 x searchlight Notice : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.

Особините

Купувачите избираат и

AWSAD Безбедност Пребивање Бела Најлон Јаже Нето Децата Скалите Анти-Падот на Нето Трајни Заштитна Ограда Декорација

Тоа е добар партнер да го заштитите вашето дете е safety Product Име : Безбедност за Заштита на Net Protective мрежа ма

DEN 1346.40