• Ново
ERLAN Мали Пена Ролери Носителот Количка, Кат-Стои Јога Мат Количка за Складирање на Lockable Тркала, Вашиот Фитнес Класа, Црн Метал

ERLAN Мали Пена Ролери Носителот Количка, Кат-Стои Јога Мат Количка за Складирање на Lockable Тркала, Вашиот

DEN 374.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔ Спецификација : - Име : Јога Мат Складирање Количка - Материјал : Висока јачина на железо - Боја : Црна Димензии : 55×45×65 cm/ 21.- Може да постојат некои разлики помеѓу сликата и производот се должи на екранот и осветлувањето причини, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Јасно Вредни Подот Во Фитнес Студио Или Дом Салата. 【Лесна Инсталација】Оваа тренингот мат носителот доаѓа со сите потребни хардвер монтажа, вашата јога мат носителот ќе биде подготвен за употреба во неколку минути.Ако има некој проблем со тоа, не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе одговор и да реши во рок од 24 часа. 【Голем Капацитет】Големина : 55×45×65 cm/ 21.

Особините

- Name:
Yoga Mat Storage Cart
- Material:
High-strength iron
- Color:
Black
- Size:
55×45×65 cm/ 21.7×17.7×25.6 inch
- Weight:
4kg/ 9lb
- Contents:
1× storage cart (The matching product in the product image is not included in the package)
✔ Feature:
- High Temperature Baking Varnish:
The paint is not easy to fall off, the color is stable, scratch-resistant and rust-resistant.
- This storage cart holds up to 9 foam rollers or yoga mats, keeping your equipment organized and secure. :
✔ Tips:
- Manual measurement products may have dimensions of a few centimeters of difference, please understand. :
- There may be some differences between the image and the product due to display and lighting reasons, please refer to the actual product. :

Купувачите избираат и

Голем Јога Мат Складирање Количка, Мултифункционален Организатор Рек Стои со Тркала, Кат Штанд Пена Ролки Држачот

Ви благодариме!.Организаторите и складирање рек нуди најдобар и наједноставен начин да го одржувате ва�

DEN 1020.00