• Ново
за Lenovo ThinkPad T490 T590 P531 Лаптоп Плоча NM-B901 ПРОЦЕСОРОТ;I5 8265U 16G

за Lenovo ThinkPad T490 T590 P531 Лаптоп Плоча NM-B901 ПРОЦЕСОРОТ;I5 8265U 16G

DEN 14399.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Чипсет Производителот : Интел.PN : NM-B901. ПРОЦЕСОРОТ;I5 8265 U 16 G.Меморија Тип : DDR4. Графичка Картичка Тип : Интегрирани.Купувачот мора да ги прочитате 1. Услуга часа во Кина се од понеделник до недела од 9 : 00 часот до 8 : 00 часот 2. Време на испорака : испорака во рок од 1-3 работни дена од акциите.На гарантниот период е 90 дена од денот на приемот на производот, гаранција 3. Врати стоката треба да го одржуваат нивниот изглед.И превозот на плаќање не се враќа 5. Нема батеријата кога плоча ќе го напушти фабриката.Ве молиме да го извести продавачот ако е неопходно 6. Ако треба да ја одредите експрес испорака, ве молиме да се комуницира со клиентите во однапред 7. Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас, прво, ви Благодариме за вашиот покровителство.Имајте пријатен шопинг.

Особините

Купувачите избираат и

Количка за дете што се склопува Велосипед со Притисни Справи со Заштитна Ограда Момче Девојка Затворен и Отворен

♥[2 во 1] : 2 во 1 е погодна за 136 години бебе, можете да го користите за долго време како вашето дете расте ♥[

DEN 7067.04

AWSAD Безбедност Пребивање Бела Најлон Јаже Нето Децата Скалите Анти-Падот на Нето Трајни Заштитна Ограда Декорација

Тоа е добар партнер да го заштитите вашето дете е safety Product Име : Безбедност за Заштита на Net Protective мрежа ма

DEN 1346.40