• Ново
Педесет Нијанси На Сива Twitchy Дланка Тепањето Гребло

Педесет Нијанси На Сива Twitchy Дланка Тепањето Гребло

DEN 547.44

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мека поместена сатен и фирма faux кожа нудат двојно сензација кога го користите овој елегантен spanker.Под сребрени сатенски е перница на neoprene да се таложи на влијанието на секој хит за помек, повеќе сензуална плесване.Земја на потекло сад.Ергономски облик за да се однесуваме како да е природно продолжување на вашиот сопствен twitchy дланка, овој софистициран тепањето гребло ви помага да се природно да се лизга во доминантен персона.Место на виси јамка околу вашиот зглоб и уживаат во лесна движење на лесно тепањето, извртување на гребло да експериментирате со различни нивоа на сензација.Спротивно на тоа, на faux кожа страна е цврста на допир и има поостри осилото на својот замав за едно подлабоко, повеќе resonant хит.Пакетот димензија на производот е 8"L x 10"W x 2"H.

Особините

Купувачите избираат и