• Ново
Blu Монако Количка за Аква Магазин Датотека Носителот со Кожа Етикета Носителот - Постави на 6 - Картон Списание Датотека Кутии Биро Датотека Организатор

Blu Монако Количка за Аква Магазин Датотека Носителот со Кожа Етикета Носителот - Постави на 6 - Картон Списание

DEN 960.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Убава аква боја на вертикална датотека организатор и класичен дизајн на оваа просторија додатоци и биро додатоци подесување ќе одговара на било какви décor или стил.Толку едноставен и лесен училница кантите и биро материјали за жените канцеларија!.Тоа, исто така, има кожа етикета носители, па лесно можете да го дофати датотеки и списанија што треба како домашна задача организаторот.КОРИСНИ И УБАВИ : биро за датотека организатор исправено или датотека носителот десктоп може да имаат стил.БЕЗВРЕМЕНСКИ ДИЗАЈН : Биро додатоци за жени канцеларија е лесно со оваа биро датотека организаторот.ШЕСТ ПАРЧЕ СЕТ : најдобар начин да го организирате вашиот магазин решетката и датотеки е лесно да се користи на сопствениците.Ова биро поставува и додатоци за жени или списание, полици одговара на вашиот стил со корисноста!.Ова списание датотека носителот ќе ви помогне да бидете сè со цел да може да имаат продуктивни, успешен живот.Организирање на вашите списание за складирање и датотеки не треба да биде ладна и грд; тоа може да биде стилски и убави со симпатична канцелариски материјали за жените биро.

Особините

Купувачите избираат и

Blu Монако Свитлива Црна Списание Датотека Носителот со Кожа Етикета Носителот - Сет од 6 Картон Списание Датотека

КАНЦЕЛАРИЈА СПИСАНИЕ НОСИТЕЛИ се идеални книга кутии за училници.ПОСТАВУВАЊЕ НА ШЕСТ СПИСАНИЕ ДАТОТЕК�

DEN 960.00