• Ново
Астрономски Светилник Крстот Тело Термо Кулер Ручек Торба За Деца и Возрасни

Астрономски Светилник Крстот Тело Термо Кулер Ручек Торба За Деца и Возрасни

DEN 191.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Rosie Паркер Inc.Квалитет, стилски термички ручек кеси дизајниран со повеќе прегради да се задржи essentials организирани без компромитирање на стил.Идеален Подарок за мажи, жени, пријатели, девојки, момчиња, тинејџерите, колеџ студентите итн.Елегантен Дизајн во случај на било spillage, избришете ја со влажна крпа.Мала тежина ручек торба идеален да го носи вашиот супи, салати, мезе, овошје и сокови.Повеќе Прегради : Изолирани ручек торба содржи 1 голема главната преграда за да се задржи вашиот бенто ручек кутија, мали шишиња, очила за сонце, сокови и други мали предмети; 1 mesh се лизга во џеб на размавта поклопецот е за внатрешни работи; 1 медиум оддел во предниот размавта со Велкро затворање, 1 голема мрежа страна џеб за да ги зачувувате вашите шишиња со вода или сокови, 1 zippered страна џеб за да ги зачувувате вашите клучеви, слушалки и други мали предмети. ; Вредност за Пари : Со нејзината флексибилност и висок квалитет премиум материјалот, овие ручек кеси за деца и возрасни, супериорен квалитет на производот - Купи сега, & одат на училиште во стил чување на храна и пијалоци во вашиот термички ручек кеси.Внатрешниот е направен од дебела не-токсични изолирани пластика.Не-токсични материјали и BPA free - безбедни за Практичноста и Функционалноста : Овие училиште / колеџ гласник ручек кеси се лесни и лесен за носење.

Особините

Купувачите избираат и

Сончогледово Три Цвет Растителни Материјали Жолта Обновливи Ручек Кутија Кулер Торба За Возрасни, Термички Lunchbox

【ПРЕМИУМ LUNCHBOX Leakproof & Термички Изолирани】 која е мека,leakproof и лесно да се чисти.3 x 6 ВО, Со 24 Инчи Рамо, Рак�

DEN 407.76