• Ново
25 Пара Тајландски Слонот за Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм Y9FT2

25 Пара Тајландски Слонот за Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм Y9FT2

DEN 497.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

25 Пара Тајландски Слонот за Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм Y9 FT2. Големина : Уво Пад : 21mm x 20mm(53/64" x 25/32"),Earring Куки 19 x 19mm (0.75" x 0.75").Количина : 25 Пара.Боја : антички сребрен тон ,Материјали : цинк легура,.Десет илјади накит наоди, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојот шарм, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме. 25 Пара Тајландски Слонот за Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм Y9 FT2.

Особините

Купувачите избираат и