• Ново
MXBAOHENG Висока Фреквенција Индукција Печка 15KW Индукција Грејач за Злато, Сребро Бакар Челик LH-15A 30-80 KHz (110V)

MXBAOHENG Висока Фреквенција Индукција Печка 15KW Индукција Грејач за Злато, Сребро Бакар Челик LH-15A 30-80

DEN 2102.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Донесува најновите MOSPET, IGBT моќ единици и фреквенција конверзија контрола на техники со висока ефикасност, ниска потрошувачка на енергија и повисоки излез моќ. Со 100% оптоварување дизајн, може да работи во рок од 24 часа без да се запре. Одберете напојување според моќност и фреквенција. Со повеќе статус на екранот на преливник, overvoltage, ниското ниво на вода, фаза неуспех и оптоварување дефект, обезбедување на поголема сигурност и стабилност.

Особините

Купувачите избираат и