• Ново
Загреан Пешкир Железнички Шини Крпа Потоплите,Електрични Крпа Потоплите Рек Бранеа Никел Нерѓосувачки Челик 4+4 Загрева Барови Крпа Сушење Рек Загрева УЛ Сертифи?

Загреан Пешкир Железнички Шини Крпа Потоплите,Електрични Крпа Потоплите Рек Бранеа Никел Нерѓосувачки Челик

DEN 290.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

, топлина рамномерно во текот на процесот на сушење ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА И ИЗДРЖЛИВ дизајн на гранка цевка проред е само право, Лесно да го инсталирате, безбедно да се користи со водоотпорен switch ОДЛИЧНА ТОВАРОТ Гранка цевка проред дизајн е само право Облека може да бидат обесени во исто време, и целиот тој процес е рамномерно загревање информации за Производот Име на Производ : Електрични крпа рек Производ материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик Производ големина : 840 X610 X110 MM Пакување големина : моќ напон 110 V-240 V Водоотпорен оценка : IP56 Моќ : 88 W Фреквенција : 50 HZ Температура : 45 ° C ± 5 Греење time : 5min Нето тежина / бруто тежина : 4.

Особините

Купувачите избираат и

ZyHMW Бања Земи Лентата За Безбедност Поддршка За Железнички, Безбедност Бакар Земи Бар, Земи Пруга Против Пролизгување

Совети : 2.На сокриени дизајн го опфаќа секое грозен завртка дупки да се задржи вашата бања убава.Безбедн

DEN 522.00