• Ново
SMALLRIG 15mm Railblock Род се Стега со 1/4-20 Тема за 15mm dslr фото Камера Кафез Рамо Риг - 2061

SMALLRIG 15mm Railblock Род се Стега со 1/4-20 Тема за 15mm dslr фото Камера Кафез Рамо Риг - 2061

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Small Rig Супер Лесни 15mm-Railblock 2061 вклучува 2 парчиња од супер лесни 15mm-Railblock.Секој Супер Лесни 15mm-Railblock-3 доаѓа со две род стеги за 15mm прачки, кои би можеле да бидат построги преку 2 rotatable wingnuts.Прилагодување на еден wingnut нема да влијаат на работата на други wingnut.Во прилог, тоа е опремен со изобилство на 1/4" навој дупки за DIY операции.

Особините

Купувачите избираат и