• Ново
Лимонска Киселина, Monohydrate, ACS Одделение, 1 Килограм

Лимонска Киселина, Monohydrate, ACS Одделение, 1 Килограм

DEN 1561.92

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрога.Хемиска Формула : C6 H8 O7 H2 O.CAS Број : 5949-29-1. Молекуларна Тежина : 210.14. CAS Број : 5949-29-1 Молекуларна Формула : C6 H8 O7 H2 O Молекуларна Тежина : 210.14.

Особините

Купувачите избираат и