• Ново
GLRTORE Шарени Цвет Божиќ Чорапи 2 Пакет 10 Инчен,Божиќ Чорапи Елка Камин Виси Чорапи Кенди Божиќ Сегашноста Кеси за Семеен Празник Божиќ Декорација

GLRTORE Шарени Цвет Божиќ Чорапи 2 Пакет 10 Инчен,Божиќ Чорапи Елка Камин Виси Чорапи Кенди Божиќ Сегашноста

DEN 599.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Божиќ Партија,Божиќ Украс,Партија,Канцеларија Декорација,Комерцијални Празник Украси,Нова Година Присутни.2 Пакет Дизајн Додадете Карактер,Супер Слатки,Полн Со Божиќ Елемент,Додадете Една Убава На Допир На Вашиот Одмор Оркестарот,Се Создаде Совршена Свечен Амбиент За Семејството Да Уживаат, Што На Вашето Семејство Имаат Убав Божиќ!10 Инчен Божиќ Чорапи За Мали Подароци Или Декор,За Да Се Пополни Бонбони Или Чоколади,Види,Виткање Паричник,Врски,Подарок Картички,Мала Играчка Автомобили,Итн.Материјал : Направен Од Висок Квалитет На Полиестер Се Чувствува.Среќен Божиќ!Дек Сали Со Овие Убави Божиќни Чорапи.За Декор Или Подарок,Можете Да Го Исполните Бонбони Или Чоколади,Види,Виткање Паричник,Врски,Подарок Картички,Мала Играчка Автомобили,Итн.Исто Така, Идеален Божиќен Подарок За Пријателите,Семејството.Ова Беше Совршен Додаток На Вашата Божиќ Декор.

Особините

Купувачите избираат и