• Ново
ISO Убавина Омега, Црна

ISO Убавина Омега, Црна

DEN 1799.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.За Нега на коса и Убавина Апарати.За Нега на коса и Убавина Апарати.Straighteners.ISO Убавина професионални солидна титаниум ionic straightener е најлесниот начин да се исправете вашата коса.На Титаниум инфрацрвена технологија создава траен стил, ја задржува влагата и ја остава вашата коса со сјајни сјај.

Особините

Купувачите избираат и

ЧИ Оригинални Дигитални 1 Керамички Фризирање Железо специјално ИзданиеПинк Шербет се со БЕСПЛАТЕН Мечка Ноктот

Иконскиот напредни ЧИ Керамичка технологија за свиленкаста, сјајна и frizz слободни коса веднаш.Летачки ч

DEN 1133.04