• Ново
Jopwkuin Салата Игра Мат, Мека Цртан филм Носат Шема Мулти Цел да се Игра Мат за Бебе за Спални соби, за Фотографија

Jopwkuin Салата Игра Мат, Мека Цртан филм Носат Шема Мулти Цел да се Игра Мат за Бебе за Спални соби, за Фотографија

DEN 1190.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Повеќе Применливи Места : Таписерии изработка, се обрне внимание на детали, перат и еднократно, има долг животен век, погоден за спални соби, играта соби, итн.Мулти Цел : Тоа може да биде тепих, декоративни ќебе, фото позадина ќебе, соодветен за детската соба, отворен излет, нап, фотографија и сл. Мека Памучна Ткаенина : Усвојува високо квалитетни памучна ткаенина, безбедно и еко пријателски, мека и кожата пријателски, удобно да го допрам, трајни производи за долгорочна употреба.Симпатична И Исклучителен Изглед : Цртан филм носат шема на мат, светла боја, целокупната изгледа симпатична и деликатна, убава и практична, привлекување на бебето внимание.Како да го Користите : Спецификација : Предмет Тип : Бебе Playmat Material : Cotton Style : Bear Diameter : Прибл.Повеќе Применливи Места : Таписерии изработка, се обрне внимание на детали, перат и еднократно, има долг животен век, погоден за спални соби, играта соби, итн. Мулти Цел : Тоа може да биде тепих, декоративни ќебе, фото позадина ќебе, соодветен за детската соба, отворен излет, нап, фотографија и сл.1 во Пакет Листа : 1 x Playmat Note : ве Молиме овозможи 1‑3cm грешка поради прирачник за мерење.Функција : 1. Симпатична И Исклучителен Изглед : Цртан филм носат шема на мат, светла боја, целокупната изгледа симпатична и деликатна, убава и практична, привлекување на бебето внимание.Ви благодариме за вашето разбирање.

Особините

Item Type:
Baby Playmat
Material:
Cotton
Style:
Bear
Diameter:
Approx. 84cm / 33.1in
Package List:
1 x Playmat :
Please allow 1‑3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Купувачите избираат и

AWSAD Безбедност Пребивање Бела Најлон Јаже Нето Децата Скалите Анти-Падот на Нето Трајни Заштитна Ограда Декорација

Тоа е добар партнер да го заштитите вашето дете е safety Product Име : Безбедност за Заштита на Net Protective мрежа ма

DEN 1346.40