• Ново
Завртка Подлога 3/4x4-3/4 Оптоварување Подлога - Цинк Компјутери Квалитет Метал Брзо

Завртка Подлога 3/4x4-3/4 Оптоварување Подлога - Цинк Компјутери Квалитет Метал Брзо

DEN 1716.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и здрав оптоварување подлога.Оптоварување Подлога - Цинк Позлатен.КРАЈНАТА УПОТРЕБА : огромното мнозинство на оптоварување подлога се произведени со метали од аустенитно семејство.Нивните високи нивоа на хром и никел обезбеди тешки отпорност на корозија како и способноста да го издржат значителни физички вирус без fracturing, иако по повисока цена од мартензитни сорти. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние сакаме да бидат задоволни со нашите оптоварување подлога колку што тоа го правиме.Ако не сте задоволни со нашата производи за било која причина, ве молиме вратете ги производите за нова замена или целосно враќање на средствата.Ние нудиме врски, за да обезбедат избор на високо-квалитетни оптоварување подлога , метални навртки, завртки и сврзувачки елементи, направи одлични нерѓосувачки челик.Ние сакаме нашите клиенти, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.

Особините

Купувачите избираат и

JYDBRT Отворено Преносни Фенер, Фенерче, Инспекција Светилка, Фенер, Механичка Работилница Светилка, Рачни центарот

Супер висока моќност, пренослива светилка.Извор на светлина е стабилна, долг живот и широк опсег.Долго т

DEN 14528.64