• Ново
4K HDMI Кабел 3 ft [5-Pack] - Сино - Плетенка Најлон Кабелот & 24K Злато Позлатен Конектори, Ritz Опрема High Speed HDMI 2.0 со Етернет

4K HDMI Кабел 3 ft [5-Pack] - Сино - Плетенка Најлон Кабелот & 24K Злато Позлатен Конектори, Ritz Опрема High

DEN 431.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Со врвот на брзини до 18 Gbps во преносот, може да смета на 4 K квалитетот на дисплејот кога ќе се одлучат за нашите Високо-Брзината HDMI кабел.МОЛЊА-БРЗ ПЕРФОРМАНСИТЕ на Ултра-Сигурен Голема Брзина и 18 Gbps Пренос Воздигнува Вашата Забава Искуство без разлика Дали Сте Скрининг Филмови, Играте Игри, Стриминг Покажува или Презентирање Проекти Здивот 4 K Резолуција, Живописни, Точно-на-Животот Боја, Точна Разлика & Беспрекорна Некомпресирани Audio & Music.НЕВЕРОЈАТНИ ЗАШТЕДИ во Акции на Вашиот Скрининг Материјали за Дом, Канцеларија, Училиште, Бизнис и Надвор од Нашата Разноврсна Машки-да-Машки HDMI да HDMI Кабли се Супер Прифатлива & Компатибилен со Сите на денешната Најпопуларните Уреди & HDMI Прекинувачи, Адаптери, како што се PS3, PS4, PS5, Xbox Еден, Оган ТВ, Apple TV 4 K, Roku & Switch.

Особините

Купувачите избираат и