• Ново
YANGLIYU Карбонски Влакна Автомобил Багажникот Спојлер Усна Одговара за Ford Mustang 2015-2017 Фабрика Стил на Задното Крило Заден Спојлер на Багажникот, Подигање на Капакот Ус?

YANGLIYU Карбонски Влакна Автомобил Багажникот Спојлер Усна Одговара за Ford Mustang 2015-2017 Фабрика Стил

DEN 664.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

На задното крило може да се задржи стабилноста на возилото, кога во големи брзини, намалување на воздушниот отпор, заштеда на гориво и одржување на безбедноста, направи возач да се чувствуваат поудобно.Овој заден спојлер на багажникот може да се направи возило да изгледа како повеќе ефикасноста на автомобил, тоа додава повеќе надолу сила и помага аеродинамичен, драматично подобрување на стајлинг и appearance The мет спојлер е око-фаќање, одговара на било која боја од автомобил, го направи добра изведба во украсување на автомобил, го направи вашиот автомобил повеќе кул, стилски.-Одличен начин за да додадете уникатен стил.Во прилог на естетика на монтажа опашка, поголем ефект е да се користи струење да генерира надолен притисок да се направи гуми зафат на земјата и да се подобри возачки стабилност.-Сјајни Црни Карбонски влакна со twill ткаат дизајн.Нема промена е потребен за брза инсталација, но професионална инсталација се препорачува.Во прилог на подобрување на изгледот, на задното крило може да се задржи стабилноста на возилото при голема брзина.намалување на воздушниот отпор, saveing гориво и одржување на безбедноста, направи возач да се чувствуваат поудобно.Направете вашиот автомобил повеќе луксузен, стилски.Производ Вклучува : 1 x Вистински Карбонски Влакна Заден Спојлер на Багажникот Lip1 x Двојно Двострано Tape Fitment : Одговара За 2015 - 2017 Одговара За FORD Mustang Specification : -Материјал : Вистински Карбонски Влакна-Боја : Црна-Поставување на Возило : Задната Површина : Автомобилската Одделение Висок Сјај Вистински Карбонски Влакна Црна Twill Weave Specification : -Направен од висок квалитет 100% Вистински Карбонски Влакна.

Особините

-Material:
Real Carbon Fiber
-Color:
Black
-Placement on Vehicle:
Rear
-Surface Finish:
Automotive Grade High Gloss Real Carbon Fiber Black Twill Weave
Specification:
-Made from high quality 100% Real Carbon Fiber. :
-Glossy Black Carbon fiber with twill weave design. :
-Improves the look and style of your vehicle. :
-A great way to add unique style. :
-Adhesive backing allows for easy installation, drilling may be required for a more secure fit. :
*Professional Installation Is Highly Recommended.* :
-Please allow 1-3mm deffers due to manual measurement. :
-Please check our photos and make sure the part shown looks identical to your stock one. :
In addition to the aesthetics of the mounting tail, the greater effect is to use the airflow to generate the downward pressure to make the tire grip the ground and improve the driving stability. :
No modification is required for quick installation, but professional installation is strongly recommended. :
This rear trunk spoiler can make the vehicle look like a more performance car, it adds more down force and helps aerodynamic, dramatically improve styling & appearance :
The matt spoiler is eye-catching, matches any color of the car, it make the good performance in decorating the car, make your car more cool, stylish. :
Exquisite workmanship, new technology :
Perfect fits with the original car :

Купувачите избираат и

ПЛАНИНАТА МАЖИТЕ Спојлери Крилја Вистински Карбонски Влакна Автомобил Заден Спојлер на Багажникот Крило Голема

Прецизност Делови за Автомобили, со Цел Подобро да Одговара на Вашиот Автомобил,ве молиме да Ни Кажете н

DEN 12534.00