• Ново
[Купола од Стакло] Samsung Галакси S21 Plus Екран Заштитник, Full HD Јасно 3D Криви Работ Калено Стакло [Подобро Решение за Ултразвучно Отпечаток] се користи за Инсталација Лен?

[Купола од Стакло] Samsung Галакси S21 Plus Екран Заштитник, Full HD Јасно 3D Криви Работ Калено Стакло [Подобро

DEN 1199.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔️ Висок одговор и високо ниво на транспарентност и прашина, за отпечатоци-бесплатно, еден-притисни супер лесна инсталација, балон за слободни. ✔️ Напредно Решение за Ултразвучно Отпечатоци - Нашите течни дисперзија технологија работи со ултразвучно отпечаток читателот, па можете да го одржите вашиот телефон на вашиот остар допир, вие не мора да се откажат допир чувствителност за дополнителна заштита. ✔️ Меур-Бесплатна Инсталација за Полнење - за Да се спречи грешки и на воздушни меури, инсталирајте рамка и УВ лекување на светлината се вклучени во купување.Квалитетот се рефлектира преку посветеност, така бидете сигурни дека имате доволно време и трпение за да се добие несомнено совршен резултат. ✔️ Целосна Јасно Купола од Стакло е ултра-јасно висока дефиниција со високо ниво на транспарентност да се овозможи оптимален и природни гледање искуство. ✔️ S-Перница на Кожата Вклучени во Нашата S21 Серија обезбедува 2 посебни кожи (црно-сива боја) не само заштита на задната страна на вашиот уред, но исто така ја вршат функцијата на чистење.Уживајте во вашиот кристално јасен екран!.

Особините

Купувачите избираат и

JYDBRT Отворено Преносни Фенер, Фенерче, Инспекција Светилка, Фенер, Механичка Работилница Светилка, Рачни центарот

Супер висока моќност, пренослива светилка.Извор на светлина е стабилна, долг живот и широк опсег.Долго т

DEN 14528.64