• Ново
Шарени Тропски Aloha Цветни Печати СТП Кожа Ранец Чанта Мода Обичните Колеџ Патна Чанта за Жени

Шарени Тропски Aloha Цветни Печати СТП Кожа Ранец Чанта Мода Обичните Колеџ Патна Чанта за Жени

DEN 1223.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Уникатен дизајн : Топ размавта и магнетни тока затворање со внатрешна drawstring за поголема безбедност.5"(H)/27 x 13 x 32 см.Материјал : СТП кожа Обвивка материјал : Полиестер Тип : Ранец Пол : девојка / жена Димензии : Должина 10.

Особините

Купувачите избираат и