• Ново
Кингстон Месинг KS4642QLL Извршен 4-Инчен Близнак Рачката се Справи со Centerset Тоалетот Тапа, Полиран Месинг

Кингстон Месинг KS4642QLL Извршен 4-Инчен Близнак Рачката се Справи со Centerset Тоалетот Тапа, Полиран Месинг

DEN 2791.44
DEN 1718.00 -38 %

Износот
Во форма достапна за нарачката

Капе-слободен керамички кертриџ систем.5 LPM Вода Проток На 60 PSI (ASME стандард).Овие чешми функција на палубата плоча, два тапа рачки, и spout.Водата се мери max 1.Две справи со славина.Се смета како еден од најпопуларните бања чешми, тие се идеални за оние со ограничен контра простор.

Особините

Купувачите избираат и