• Ново
Лион DD8031X 8000 Серија Отвори Shelving Add-On со 7 Екстра Тешки Полиците, 36 Ширина x 18 Длабочина x 84 Висина, Сива Dove

Лион DD8031X 8000 Серија Отвори Shelving Add-On со 7 Екстра Тешки Полиците, 36 Ширина x 18 Длабочина x 84 Висина,

DEN 2975.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Метал Shelving, Add-On, Отворен, Индустриски, Shelving Мерач 18, вкупна Ширина 36, Вкупен Длабочина 18. DD8031 X Боја : Dove Сива, Дел Тип : Add-On (2 места), Полица Тип : 18-Мерач Екстра тешки-должност Карактеристики : -Лион Полица Клипови раздвојување лесно да се ре-позиција полиците.-Патентиран дизајн Т-пост uprights.-Полиците се прилагоди на 1 1/2" центри.Спецификации : -7 полиците.Димензии : -Целокупната Димензии : 84" H x 36" W x 18" D.

Особините

Купувачите избираат и

JYDBRT Отворено Преносни Фенер, Фенерче, Инспекција Светилка, Фенер, Механичка Работилница Светилка, Рачни центарот

Супер висока моќност, пренослива светилка.Извор на светлина е стабилна, долг живот и широк опсег.Долго т

DEN 14528.64