• Ново
Накит, Кутии за Накит Кутија,4 Фиоки Две-во-едно Супериорен Практични За Ѓердани Обетки Прстени Загради Jewelries Складирање Организација,Простор за Заштеда на Рамен Го

Накит, Кутии за Накит Кутија,4 Фиоки Две-во-едно Супериорен Практични За Ѓердани Обетки Прстени Загради Jewelries

DEN 1896.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо. Добредојдени да ги споделат и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Има доволно простор меѓу внатрешниот одредување прстен и на работ на полето за да се приспособат на хривнија,Погоден за голем број на мали и големи нараквици!.Забелешка: Накит не е вклучена,Патување Накит Случај со двојно обложени партиција дизајн обезбедува студ плочи,ѓердан куки, прстен жлебови и прилагодливи простор за складирање за да се сместат повеќе накит.Ентериерот е направен од висок квалитет на beaded фланелен боксери, тоа може да се задржи вашиот накит добро заштитени од прав, отпечатоци од прсти, гребнатини, штети.прашува : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, сите ќе имаат многу производи.Име на производ : Накит Кутија Производот материјал : фланелен боксери+СТП leather Purpose : за Да зачувувате прстени, обетки, белегзии, ѓердани, итн.Само накит кутија, не вклучувајќи others Ideal подарок за Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Денот на Благодарноста, Божиќ, родендени и свадби.

Особините

Купувачите избираат и

YFQHDD Ротирачки Обетки, Обетки, Обетки, Накит Складирање Кутија Носители, Пакување Додатоци, Уво Клипови, Мулти-Слој

Може да се наведнуваат и истегнување : одвиваат слободно.На цилиндрична форма е отворена и може да се ро�

DEN 1716.00

JJHDM Накит Кутија чисто Стакло Накит Кутија Сомот Фах Накит Случај со Капак Висок Капацитет Накит Екранот Прашина-Доказ

Капакот на кутија за накит е направен од транспарентно стакло,лесно за чување / преземат.Сребро сива фла

DEN 359.76

erddcbb Девојки Накит Кутија Организатор Накит Организатор Голем Капацитет Накит Складирање Случај со Заклучување

Кога ќе примите таков прекрасен подарок за Денот на Вљубените, Божик, Нова Година, за роденден, свадба, и�

DEN 3431.76

QIAOLI Накит Кутија во Дрвена Кутија за Накит Накит Организатор, 3 Слој Накит Екранот Накит Носителот со Заклучување

➤ Благодарение на рачни мерења на локации, може да има некои грешки, ве молиме овозможи 35cm разлика, ви бл

DEN 6863.04

Накит Кутија 10 Слотови Прилагодливи Пластични Правоаголник Транспарентна Кутија за Складирање Занает Организатор

【Простор за заштеда на енергија накит организатор кутија】Со Нашите прстен кутија Сите ваши jewelries ќе би

DEN 959.52