• Ново
Бивол Записи Врамени 10 x 18 Стадионот Панорамски Колаж со Играта-се Користи Фудбал - Ограничено Издание од 500 - МАК Игра се Користи Фудбал Колажи

Бивол Записи Врамени 10 x 18 Стадионот Панорамски Колаж со Играта-се Користи Фудбал - Ограничено Издание од

DEN 2159.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; МАК Игра се Користи Фудбал Колажи.Секој колекционерски доаѓа дизајниран со 10" x 18" фото колаж на мулти-слики на Бивол Записи и вистински дел од играта-се користи фудбал од Сметките игра (не од некоја игра, настан, или на сезоната).Тоа е двојно-сплетен и врамени во црно дрво.Секој колекционерски доаѓа со изјава за веродостојноста да се осигура дека дел од фудбалот се користи е автентична.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Националната Фудбалска Лига.На готовиот парче мерки 23.5" x 15" x 1" и е подготвена да висат во секој дом или канцеларија.Овој колекционерски е ограничено издание на 500. Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени сувенири.Бивол Записи сувенири.

Особините

Купувачите избираат и

Лос Анџелес Затајувачите Врамени 10 x 18 Стадионот Панорамски Колаж со Парче на Играта Користени Безбол - Ограничено

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; MLB Игра Користени Безбол Колажи.Секо

DEN 2159.76