• Ново
Електрични Нога Callus Смена, Нога Датотека Педикир Алатка за Calluses и Мртвата Кожа, Моќен, Брз и Безбеден Callus Смена за Нозе со 5400rpm Бакар Моторни и Три Перат Легура Мелењ?

Електрични Нога Callus Смена, Нога Датотека Педикир Алатка за Calluses и Мртвата Кожа, Моќен, Брз и Безбеден

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Три алуминиумски мелење глави се опремени со различни дебелини да се постигне прецизни полирање резултати.На легура мелење главата произведува најбрзиот, најголема полирање ефект во таква голема брзина и силен мотор, безбедно и ефикасно триење далеку callused, испукана, груб, и сува кожа во минути!.Дури и ако имате најтешките calluses или најмногу лесната нога мртвите кожата, силна бакар моторни ви овозможува да ги отстраните мртвите кожата, calluses, и сува кутикулите.[САЛОН КВАЛИТЕТ на РЕЗУЛТАТИТЕ] за Разлика од другите слични уреди, Lezatlux професионални електрични callus смена за нозе е конфигуриран со три алуминиумски мелење шефовите на различни дебелини, овозможувајќи за прецизно стилизирање и exfoliating резултати.Ние ќе ви донесе мир на умот купување искуство со обезбедување на квалитет и 7/24 часа услуга.На Lezatlux електрични нога датотека callus смена претрпе внимателни тестови и трокреветни инспекции.чевли, танцување, качување, сиромашните циркулацијата на крвта, како и corneum склероза, пченка, пети заеднички calluses, испукана потпетици, и повеќе. [ШИРОКА ПРИМЕНА] На Lezatlux електрични нога callus смена, наменета за салон и за домашна употреба, да може ефективно да се изедначи callosity, corneum склероза, пченка, пети заеднички calluses, и испукани потпетици.На лесни, преносливи форма го прави совршен подарок за жена, татко, мајка, пријателка, и така натаму. [СПА-ДОСТОЕН ПЕДИКИР И ВНИМАТЕЛЕН ПОДДРШКА на КОРИСНИЦИТЕ] Овој електрични нога callous смена е поефикасен од типичните електрични нога сандерс и други педикир tools.

Особините

Купувачите избираат и